Firma Kataloğu

Kataloğumuzu indirin

Grup Firmalarımız

VENÜS Giyim A.Ş.

 

1979 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İstanbul Esenyurt merkez binasında ve Düzce’de imalat alanında faaliyetlerini sürdürmektedir. Yuvarlak örgüden konfeksiyon ve ayrıca denim üretimi yapmaktadır. 2010 yılında İstanbul Tekstil Ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) tarafından 4. büyük ihracatçı tekstil firması olarak Platin ödülüne layık görülmüştür.

   
TEPAŞ Tekstil A.Ş.

 

1993 yılında, İzmir’de kurulan şirketimiz, düz örgü (triko) konfeksiyon sanayi konusunda faaliyet göstermektedir. Avrupa’nın kaliteli giyim markaları için tasarım ve imalat servisi vermektedir.

TE  Sigorta A.Ş.

1986 yılında kurulan TET Sigorta Aracılık Hizmetleri, 2011 yılında TE Sigorta Brokerliği olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yeni teknolojiler ve uluslararası sigortacılık prensiplerini kullanarak sinai rizikolar, KOBİ’ler ve bireysel müşterilerine sigorta danışmanlık hizmetleri ile ihtiyaçlarının tespit edilerek sigortalanabilme seçeneklerinin sunulması ve nihai olarak sigortalanması temel amacıdır.Hayat ve hayat dışı branşlarda faaliyet gösteren şirket, müşterilerinin bireysek ve kurumsal olarak ihtiyaçlarına cevap vererek, müşterinin tüm ekonomik değerlerine ait riskleri tanımlamak ve oluşabilecek hasarları karşılayacak teminatlar sunmaktadır.

 

Yatırım Leasing

1993 yılında kurulan şirket 2004 yılında gruba katılmıştır. Yatırım Leasing müşterilerinin farklı vade ve büyüklükteki yatırım ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermektedir. Finansal Kiralama Derneği üyesi olan Yatırım leasing inşaat, tekstil, metal ana sanayii, tıbbi cihaz, matbaa ambalaj sektörleri başta olmak üzere değişik sektörlerde, her türlü yatırım mallarının finansmanını sağlamaktadır.

Strateji Faktoring

1997yılında kurulan şirket 2004 yılında gruba katılmıştır. Müşterilerine yurtiçi faktoring hizmetlerinin yanı sıra, uluslar arası faktoring işlemlerinde de hizmet vermektedir. 2004 yılından bugüne Factors Chain İnternational Ve Factoring Derneği üyesi olan Starteji Factoring, 66 ülkede yerleşik 200 üzerinde muhabiriyle müşterilerinin ithalat ve ihracat işlemlerine aracılık etmektedir.

TEC Tekstil-Etiket A.Ş.

TEC Etiket 2002 yılında Grup bünyesinde baskı, dokuma ve ofset etiket üretimi alanında, global markaların onaylı tedarikçisi olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 2010 yılından itibaren çok hızlı bir değişime girerek gerek insan kaynaklarına, gerekse teknolojik altyapıya yatırım yaparak hedef ve stratejisini genişletmiştir. TECPRİNT markası ile yapışkanlı/yapışkansız etiket,dokuma ve baskı etiket ve tabaka ofset baskı konusunda faaliyet sürdürmektedir.

 

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır © 2021

Web Tasarım ARA