Firma Kataloğu

Kataloğumuzu indirin

Kalite Politikamız

Hizmet kalitesiyle ülkemizin kalkınmasında önemli bir konuma sahip olan tekstil sektörüne katkıda bulunmaya devam etmektedir.

 

 

 

 

Bilgiye kolay ulaşabilen, kişilere bağımlı olmayan, kurumsal anlamda firma hedeflerine uyumlu gelişmiş ve etkin bilgi sistemi oluşturmak.


TOPLAM KALİTE YÖNETİM Felsefesinden Hareketle

 

Müşterilerimiz İçin;

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile rahatlık ve pratiklik sağlayacak ürün yelpazesi sunmak, müşterilerimizle diyaloglarımızı artırarak, sürekliliği sağlayacak etki bırakmak.

Müşterilerimize uluslararası standartlarda kabul görmüş ürün sunmak. Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak Her çalışan için görev ve sorumluluğunu müşteri ile yapılan anlaşmalardaki talepleri karşılayacak sonçlara ulaştırmak. Yani her çalışan için, yaptığı işin kalitesinden ve doğru uygulanmasından sorumlu olmak. Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmak ve verimliliğimizi arttırmak.

 

Çalışanlarımız İçin;

Oryantasyon ve kariyer planlaması yaparak yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için eğitim ve iletişim kanallarını etkin kullanarak çalışanlarımızın gelişimini sürekli kılmak.

 

Çevre ve Toplumedarikçilerimiz için;

Etik değerlere sahip, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir şirket olarak Türkiye'nin gelişimine katkıda bulunmak.

 

Tedarikçilerimiz için;

Tedarikçilerimiz ile açık ve şeffaf ilişkiler kurmak, kalite yönetim sistemi gereğinin karşılanmasını sağlamak. Kalite politikamız bir hedeften ziyade kalite yönetim sistemini uyguladığımızın ve sürekli iyileştirme sürecinde olduğumuzun kanıtıdır.

TETAŞ İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır © 2016

Web Tasarım ARA